Go to Top

Obsługa Graficzna

Stała Współpraca, Obsługa Graficzna Firm

 

Potrzebujesz wsparcia graficznego dla swojej firmy, działu marketingowego czy nowo powstałego startupu? W mojej ofercie znajdziesz możliwość nawiązania stałej współpracy w zakresie obsługi graficznej.


ikony-bUsługi z zakresu projektowania graficznego

Projekty logo, identyfikacja wizualna • rebranding. Współpraca z działem marketingu w celu stworzenia materiałów reklamowych, treści w mediach społecznościowych, a także sprzedaży i prezentacji marki. Projekty do druku (reklama prasowa, katalogi, foldery, ulotki, billboardy)  • materiały na potrzeby kampanii reklamowych i promocyjnych • packaging – projektowanie opakowań, etykiet • materiały brandingowe • prezentacje i infografiki.


Jak przebiega współpraca?

 

ikona-strona

Wstępne Ustalenia

W pierwszej kolejności ustalamy zakres oraz warunki współpracy. Im więcej poznam informacji na temat Twojej firmy oraz Twoich oczekiwań, tym łatwiej będzie mi stworzyć projekty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

strona

Projektowanie

Mając na uwadze przekazane mi uwagi, rozpoczynam prace nad projektami i przygotowuję kilka wstępnych propozycji. Każdy projekt omawiamy i dopracowuję do momentu pełnej akceptacji.

ikona-strona

Realizacja

Po uwzględnieniu modyfikacji oraz zaakceptowaniu projektów przygotowuję pliki w niezbędnych formatach. Przekazuję również autorskie prawa majątkowe do wykonanych projektów.


ikona2Zapraszam do współpracy

Porozmawiajmy o Twoich wyzwaniach biznesowych – i wspólnie ustalimy, jak je rozwiązać. Skontaktuj się ze mną i opisz w kilku słowach czym zajmuje się Twoja firma i co mogę dla Ciebie zaprojektować?

Szybki kontakt: tel.: +48 795 073 743  I   e-mail: info@aga-grafik.pl

 

przycisk-czarny