Go to Top

Obsługa Graficzna

Stała Współpraca, Obsługa Graficzna Firm

Potrzebujesz wsparcia graficznego dla swojej firmy, działu marketingowego czy nowo powstałego startupu? W mojej ofercie znajdziesz możliwość nawiązania stałej współpracy w zakresie obsługi graficznej.


ikony-bUsługi z zakresu projektowania graficznego

Projekty logo, identyfikacja wizualna • rebranding. Współpraca z działem marketingu w celu stworzenia materiałów reklamowych, treści w mediach społecznościowych, a także sprzedaży i prezentacji marki. Projekty do druku (reklama prasowa, katalogi, foldery, ulotki, billboardy)  • materiały na potrzeby kampanii reklamowych i promocyjnych • packaging – projektowanie opakowań, etykiet • materiały brandingowe • prezentacje i infografiki.


Jak przebiega współpraca?

 

icon-b

Wstępne Ustalenia

W pierwszej kolejności ustalamy zakres oraz warunki współpracy. Im więcej poznam informacji na temat Twojej firmy oraz Twoich oczekiwań, tym łatwiej będzie mi stworzyć projekty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

icon-b

Projektowanie

Mając na uwadze przekazane mi uwagi, rozpoczynam prace nad projektami i przygotowuję kilka wstępnych propozycji. Każdy projekt omawiamy i dopracowuję do momentu pełnej akceptacji.

icon-b

Realizacja

Po uwzględnieniu modyfikacji oraz zaakceptowaniu projektów przygotowuję pliki w niezbędnych formatach. Przekazuję również autorskie prawa majątkowe do wykonanych projektów.


grafik-freelancer-portfolio

Zapraszam do współpracy

Porozmawiajmy o Twoich wyzwaniach biznesowych  i wspólnie ustalimy, jak je rozwiązać. Skontaktuj się ze mną i opisz w kilku słowach czym zajmuje się Twoja firma i co mogę dla Ciebie zaprojektować?

Kontakt – tel.: +48 795 073 743  I   e-mail: info@aga-grafik.pl

 

przycisk-oferta