Go to Top

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Projektowanie Identyfikacji Wizualnej Firm

 

Dobrze zaprojektowana tożsamość marki to coś więcej niż tylko logo, to wszystkie elementy, które składają się na identyfikację wizualną Twojej firmy, dodają jej osobowości, a wraz z rozwojem marki budują jej pozycję i dalszy rozwój.


ikony-bCo to jest identyfikacja wizualna firmy?

Identyfikacja wizualna buduje wiarygodny i profesjonalny wizerunek firmy. Interesujące i spójne projekty graficzne stanowią jego podstawę i sprawiają, że marka zostaje rozpoznawalna przez potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.

Co wchodzi w skład identyfikacji wizualnej firmy?

W skład identyfikacji wizualnej wchodzą spójne wizerunkowo elementy takie jak: logo firmowe, księga znaku, wizytówki oraz pozostałe dokumenty firmowe, kolorystyka, typografia, szablony materiałów reklamowych, opakowania produktów, strój pracowników, gadżety firmowe, oznakowanie aut, czy wygląd budynków i charakterystyczny wystrój wnętrz. Czyli wszystko to, po czym można rozpoznać naszą firmę wizualnie.


Jak przebiega proces realizacji?

 

Wstępne Ustalenia

W pierwszej kolejności ustalamy  szczegóły projektów. Im więcej poznam informacji na temat Twojej firmy oraz Twoich oczekiwań, tym łatwiej będzie mi stworzyć projekty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Projektowanie

Mając na uwadze przekazane mi uwagi, rozpoczynam prace nad projektami i przygotowuję kilka wstępnych propozycji. Każdy element identyfikacji wizualnej omawiamy i dopracuję do momentu pełnej akceptacji.

Realizacja

Po zaakceptowaniu projektów przygotowuję pliki w różnych niezbędnych formatach. Wraz z plikami przekazuję również autorskie prawa majątkowe do wykonanych projektów.


ikona2Ile kosztuje projekt identyfikacji wizualnej i jak zamówić?

Koszt identyfikacji wizualnej uzależniony jest od zawartości elementów, które Twoja firma potrzebuje. Skontaktuj się ze mną i opisz w kilku słowach czym zajmuje się Twoja firma i co mogę dla Ciebie zaprojektować?

 


Przykładowe Realizacje Identyfikacji Wizualnej

 

projekt-logo-poradnia-psycholog-psychologicznaprojekty-graficzne-dla-firmprojekt-logo-kancelaria-rachunkowaprojektowanie-identyfikacji-wizualnejprezentacja-kancelaria-pawelscyprojekty-graficzne-brandingprojekt-logo-kancelarii-prawnikprojektowanie-logo-firma