Go to Top

O MNIE

Poznajmy Się!

Poznajmy Się!

AGA Grafik Studio, to miejsce gdzie kreatywność spotyka się z technologią, sztuka łączy z biznesem, aby dostarczyć moim klientom wyjątkowe, autorskie projekty.

 

grafik-komputerowy-freelancer-portfolio

Nazywam się Agata Stanejko, jestem grafikiem komputerowym i specjalistą marketingu online. 

Szukasz kreatywnego grafika komputerowego, który ożywi, wypromuje Twoją markę i przyciągnie uwagę klientów? Oto ja, gotowa na to wyzwanie! :) Moje portfolio to zbiór najnowszych i najwspanialszych projektów graficznych, które pomogły firmom z różnych branż osiągnąć sukces.

Potrzebujesz wsparcia w promocji, prowadzeniu social mediów, czy współpracy z drukarniami i programistami? Możesz na mnie liczyć! Wspieram moich klientów na każdym etapie realizacji. Zapoznaj się z moją ofertą i zobacz, jak mogę pomóc Ci osiągnąć Twoje cele biznesowe. Skontaktuj się ze mną już dziś!


icona

Doświadczenie

Miałam przyjemność współpracować między innymi z: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, Bell Private Label– producent i dystrybutor kosmetyków, Media Saturn Holding Polska – ogólnopolska sieć detaliczna sprzedaży sprzętu RTV-AGD , Shoei Polska – producenta kasków motocyklowych, Eurocash, Candyking Poland Wydawnictwo Forum Media Polska, licznych agencji reklamowych, marketingowych oraz PR, jak również małych i dużych firm. Wykreowałam wizerunek setek nowopowstałych firm.

Specjalizuję się w projektach logo, budowaniu wizerunku firm, brandingu oraz kompleksowej identyfikacji wizualnejprojektowaniu stron www / UX/UI. Zajmuję się również promocją firm online oraz pozycjonowaniem stron internetowych.


icona

Programy na jakich pracuję

003-photoshop 004-illustrator 005-indesign 007-photoshop-lightroom 006-xd 001-figma 007-CDR 007-BLENDER

Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Lightroom, Adobe XD, Figma, CorelDraw, Blender.


a4

Certyfikaty

1.UI & UX Design,  2. Marka jako narzędzie budowania przewagi konkurencyjnej, 3. E-commerce w biznesie – zaawansowany, 4. Media Społecznościowe –  zaawansowany, 5. Marketing Internetowy, 6. Media Społecznościowe w Biznesie, 7. Komunikacja Marketingowa , 8.SEO -pozycjonowanie stron internetowych.

 

icona

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszam do kontaktu.

 


grafik-freelancer-portfolio

Zapraszam do współpracy

Porozmawiajmy o Twoich wyzwaniach biznesowych  i wspólnie ustalimy, jak je rozwiązać. Skontaktuj się ze mną i opisz w kilku słowach czym zajmuje się Twoja firma i co mogę dla Ciebie zaprojektować?

Kontakt – tel.: +48 795 073 743  I   e-mail: info@aga-grafik.pl